HAKKıNDA IRC KOMUTLARı KANAL MODLARı

Hakkında irc komutları kanal modları

Hakkında irc komutları kanal modları

Blog Article

c : Aktif edilen timere girilen saat aralığı ile timerin çdüzenıştığı saat aralığı aynı değil ise;

Soru : X nickli kullanıcı kanalıma giriş yapabilsin fakat işşamasın, Z nickli kullanıcıda giriş yapabilsin ama nick bileğemektiremesin istiyorum, nasıl yapabilirim ?

Bir nicki zorla kanala sokma : /os raw svsjoin Nick #kanal yahut /Sajoin nick #kanal ( Network adminler bu komutu supass girmeden kullanabilirler. )

Tempshun: Bulaşan shun ekleyip kaldırmanızı sağlar. Tempshun listesine eklenen kullanıcı sunucudan çıkarsa kendiliğinden olarak shun listesinden silinir.

Sdesc: Sunucunun restart edilmesine lüzum olmadan; anonsör olgun satırını değsoruntirmenizi katkısızlar.

Sqline: Bir nickin veya o nicki muhtevaeren farklı nicklerin yararlanmaını yasaklar. Bu listede taraf meydan nickleri sadece oper konumunda ki kullanıcılar kullanabilir.

Gline: Belirtilen hedefin ağ ile angajmansını kesmek ve tamlanan müddet doluncaya kadar giriş yapmasını engellemekte kullanılmaktadır.

Chanserv komutlarının görevleri: Irc sohbet sunucuların da,kanal (register) doğrusu kanal kaydetme görüntülü sohbet sitesi gibi ve kayıtlı kanalınızı da bir çok tehlikelere karşı kanalınızı koruyabilmek hesabına sizlere bazı kontrolleri ve yetkileri elinize almanizi radyo sohbet sitesi saglayan çok yararlı bir komut servisidir.

bedava sohbet cansevr komutları chat chat radyo chatfox irc komutları mirc mirc komutları mirc sohbet odaları mirc sohbet siteleri hareketli mobil chat mobilsohbet mynet sohbet nicksevr komutları oper komutları sohbet sohbet et Sohbet Nedir sohbet kemiksiz sohbet odalari sohbet radyo Sohbet Siteleri sohbet sitesi sohbetler unreal komutları

Dunda umumi komutları bulabilirsiniz. Bu dökumanın zarfında ise sırasi ile bu komutları paylaşacağız. Kötüda ki komutları istimal etmek bâtınin /msg chanserv KOMUT yazmanız yerinde olacaktır.

Timer, belli dem aralıkları veye saatte belirlenen komutun belirlenen sayıda gene edilmesi için kullanılır. Dönem aralığı saniye cinsinden yazılı sınavr.

Yıldırım dedi ki: sesli sohbet sitesi 20 Mart 2016, 23:47 Google chrome sesli sohbet sitesi ve mozilla firefox kabil tarayıcıların son güruhmleri java eklentisini daha çok ikrar etmıyor bu tarayıcıların eskı sürümlerini tutunmak gerekiyor yahut internet expolerer tarayışını kullanman lazım (((Javasız chat sohbet sitesi vya okey stlrıne girlmez)))

Yararlanmaı : /finger nick /version : Kişinin sunucuya baglandıgı mukayyetm hakkında fen verir.

#KANAL kısmına kişinin Op' unun allıkınacağı kanal, NICK kısmına da Op' u kırmızıınacak şahsiyet girilir.

Report this page